Pravděpodobně poslední akce roku 2020 - Sraz vozidel Škoda Garde/Rapid Poděbrady 3. října 2020

05.10.2020

Za mimořádně krásného podzimního odpoledne se náš spolek Pro autoveterány z.s. Sobůlky zúčastnil pro nás netypické akce. Využili jsme pravděpodobně poslední možnosti před vyhlášením dalších přísných protichřipkových opatření a zúčastnili se s naším vozem Škoda Garde srazu vozidel Škoda Garde a Rapid, který se konal dne 3. října 2020 v nádherném prostředí lázeňské kolonády v Poděbradech.

Organizátoři ze spolku Hundertgang Veteran Car Club Poděbrady (www.hundertgang.cz) museli na poslední chvíli improvizovat a upravit původní pestrý program do minimalistické podoby. I tak se podle našeho názoru jednalo o velmi povedenou akci dokonale uspořádanou. Začala v 10:00 srazem na lázeňské kolonádě a přehlídkou vozidel Škoda Garde, Rapid i jiných spřízněných vozidel z řad organizátorů. Pokračováním byla spanilá jízda po okolí Poděbrad směrem na letiště, kde proběhla jízda zručnosti a dobrovolné sprinty. Další zábavnou částí srazu byla orientační automobilové soutěž po okolí Poděbrad v celkové délce asi 40 km s dojezdem do Autokempu Poděbrady. Zde proběhlo v odpoledních hodinách vyhlášení výsledků a rozloučení.

Všem pořadatelům děkujeme ze jejich snahu a odvahu uspořádat pravděpodobně poslední motoristickou a veteránskou akci v roce 2020.

Nově přidaný odkaz na idnes: